Tabu.org.il – אתר הטפסים של ישראל

  תקנון שימוש באתר

  תקנון אתר Tabu-Click

  1. תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.
  2. אתר Tabu-click (להלן "האתר") הוא אתר המספק מידע ואינפורמציה בלבד בנושאי מקרקעין , נסח טאבו , משכנתא ועוד ,הנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.
  3. קניין רוחני : האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר Tabu-click ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר Tabu-click. בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.
  4. תוכן האתר אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר. קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של Tabu-click ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.
  5. ניהול משתמשים ומבקרים באתר הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש. צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר Tabu-click.
  6. גילוי נאות באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה. בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.
  7. אזור שיפוט בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.

  אחריות ושירות

  1. חברת Tabu-click מפרסמת מאמרים , מידע ותוכן לרווחת הגולשים ואין היא אחראית לתכנים המועלים לאתר ולכל נזק שיגרם כתוצאה משימוש במידע זה, אין אנו מבטיחים כי המידע הינו עדכני ויש להיוועץ באנשי מקצוע לפני ביצוע של כל פעולה , המידע מתבסס על מידע קיים מאתרים מגוונים והאתר אינו אחראי  בשום צורה למידע המפורסם באתר .
  2. מעת לעת האתר יציג פרסומות ממומנות – יש להדגיש כי הפרסומות באתר לרבות הפניות לאתרים חיצוניים והשימוש באתרים חיצוניים אלה הם על אחריות המשתמש ואתר טאבו קליק אינו נושא באחריות לטיב השירותים באתרים השונים אשר יפורסמו מעת לעת באתר , וכן כל שימוש באתרים שיפורסמו באתר טאבו קליק הינם באחריות המשתמש ובהתאם לתקנון השימוש של כל אתר חיצוני .

  שירות לקוחות ומידע
  ניתן לפנות אלינו בכל שאלה דרך טופס צור קשר או למייל tabu.org.il@gmail.com עם תיאור התקלה או השאלה ונשמח לענות בהקדם .

  למלא טופס בלי לקום מהספה

  הפקת אישורים בדרך הקלה בשבילך

  לטופס שלך

  כללי שלנו

  מיתוג וקידום באינטרנט מיתוג וקידום באינטרנט